sobota, 18 lutego 2012

140 Ciasteczka z cytrusami

Kolczyki wiszące w kształcie smakowitych, kruchych ciasteczek z widelczykiem, dodatkiem bitej śmietany, kolorowych lentilek i plasterków cytrusów:limonki, cytryny i pomarańczy.
Bigle posrebrzane antyalergiczne, nie zawierają niklu ani ołowiu.
Kolczyki nie obciążają ucha. Są bardzo lekkie.
Długość kolczyków: 3,5cm.
Wielkość ciasteczka: 2x2cm.4 komentarze:

Agata Walczak pisze...

Są śliczne i na dodatek antyalergiczne - czyli takie jakich potrzebuję. :). Cieszę się, że robisz takie kolczyki, które mogą nosić takie osoby jak ja :*.

Mogę wiedzieć, gdzie je kupiłaś? :). Stronka?

Mary pisze...

smaczne! gdzie kupujesz bigle? Jak robisz te ciastka? z modeliny czy czego innego? Pytam z ciekawości :) A jeszcze pytanie o konkurs: nie ma tam chyba 50 zgłoszen, a zostały 2 dni do rozstrzygnięcia loterii. Nagrody zostaną rozdane czy ja przedluzysz? Szkoda jakby nie bylo nagrod bo bardzo sie nastawilam :)

madzialenaa pisze...

Skąd ty masz takie pomysły ? ;)
Jak zawsze - śliczne ;)

ana92pl pisze...

Jeśli chodzi o 55osób to przymknę na to oko :)
bardzo chciałam zorganizować rozdanie więc będą liczyć się osoby, które spełniły wymagania :)

Większość produktów sprowadzam zza granicy (USA, część kupiłam podczas pobytu w Anglii i Niemczech- przynajmniej wiem, że są trwałe i dobrej jakości) wszystkich swoich sekretów niestety nie zdradzę :) bo jeśli bym to robiła to urok tej biżuterii by zniknął całkowicie :) a tego chyba nie chcemy

Secret Santa

W tym roku postanowiłyśmy wraz ze wspaniałymi rękodzielniczkami zorganizować sobie SECRET SANTA czyli upominki :) Żadna z nas nie wie co do...